Ga direct naar productinformatie
1 van 1

ICTimmers

MikroTik SFP module S-35/53LC20D

MikroTik SFP module S-35/53LC20D

Normale prijs €64,78 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €64,78 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

De MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D bestaat uit twee SFP-ontvangers. De S-35LC20D is een 1.25G Single Mode optische SFP-module met een LC-connector, T1310nm / R1550nm, die DDM ondersteunt en werkt voor verbindingen tot 20km.

De units van de MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D zijn getest en te gebruiken met RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2Hnd, RB2011UAS-2Hnd-IN CCR1036-12G-4S. De MikroTik SFP Module S-35 / 53LC20D is ook met andere producten dan die van MikroTik te gebruiken.

Alle details bekijken