Ga direct naar productinformatie
1 van 1

ICTimmers

MikroTik XQ+85MP01D

MikroTik XQ+85MP01D

Normale prijs €86,25 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €86,25 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

QSFP28 module voor afstanden tot 100m.

Voeg deze QSFP-module voor afstanden tot 100 meter toe aan uw CCR2216-, CRS504- of CRS518-opstellingen en geniet van echte snelheid en ultieme betrouwbaarheid.

Deze optische module biedt vier onafhankelijke full-duplex kanalen met een bandbreedte tot 25 Gbps per kanaal en een totale bandbreedte van 100 Gbps.

De module heeft ingebouwde digitale diagnostische functies zoals optische vermogensbewaking.

Specificaties
Connector: 1x12 MTP/MPO
Gegevenssnelheid: 40G / 100G
Afstand: 100m
Formaat: QSFP+ / QSFP28
Modus: MM
Golflengte: 850 nm
Alle details bekijken