Ga direct naar productinformatie
1 van 1

ICTimmers

Ubiquiti Optical Single-Mode Module (Simplex), 1G, 2-Pack

Ubiquiti Optical Single-Mode Module (Simplex), 1G, 2-Pack

Normale prijs €27,89 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €27,89 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

Dit product heeft een naamswijziging gehad en was voorheen de UF-SM-1G-S.

UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1 function pair.

Specifications

Supported Media: Single-Mode Fiber
Connector Type: (1) LC
BiDi
TX Wavelength:
- Blue: 1310 nm
- Yellow: 1550 nm
RX Wavelength :
- Blue: 1550 nm
- Yellow: 1310 nm
Data Rate: 1.25 Gbps SFP
Cable Distance: 3 km
Operating Temperature: 0 to 70 C (32 to 158 F)
Alle details bekijken