Ga direct naar productinformatie
1 van 1

ICTimmers

Ubiquiti UFiber Splitter, 32 outputs

Ubiquiti UFiber Splitter, 32 outputs

Normale prijs €73,44 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €73,44 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

De UFiber Splitter brengt data over van een UFiber OLT naar (meerdere) UFiber ONUs.

Beschikbaar in 4, 8, 16, of 32 outputs.

  1. mini-module type, stalen buis
  2. G.657A1 fiber
  3. input/output 0.9mm
  4. 1.5 meter kabellengte
  5. afgewerkt met SC/APC connector

Specificaties

Invoer: (1) SC/APC
Uitgangen: (32) SC/APC
Insertion loss met connectoren: 17.0 dB
Uniformiteitsverlies: 1.5 dB
Polarisatie-afhankelijk verlies: 0.3 dB
Bandbreedte voor golflengte: 1260-1650 nm
Retourverlies (alle poorten): 50 dB
Directiviteit: 55 dB
Vezeltype: G657A1
Werktemperatuur: -40 to 85 C
Totale lengte: 4.08 m
Gewicht: 160 g

Inhoud Verpakking

UF-SPLITTER-32
Alle details bekijken